Festë e madhe sot në Partinë Socialiste, ja çfarë pritet të ndodhë!

0

​Sot PS-ja do të festojë me rastin e ditës së krijimit të një prej forumeve të saj më të rëndësishme.

Bëhet fjalë pikërisht për ngritjen e Forumit Rinor Eurosocialist Shqiptar (FRESSH).

Lajmin e ka bërë të ditur ministri  Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati. Aktiviteti në kuadër të kësaj feste pritet të mbahet sot në Pallatin e Sporteve, në orën 12:00.

“Dëshiroj t’iu uroj suksese, shumë sfida përpara na presin”, thotë Bushati në një video që ka shpërndarë pak minuta më parë.

Ditëlindja e #FRESSH

Eja dhe ti të festojmë së bashku ditëlindjen e #FRESSH sot në Pallatin e Sportit në orën 12.00 Gjenerata e re për #Shqipërinëqëduam!

Posted by Ditmir Bushati on Sunday, January 14, 2018