FOTO +18/ ‘Çmendet’ Bleona, publikon foto nudo

Këngëtarja shqiptare Bleona ka publikuar një foto në të cilën shfaqet tërësisht e zhveshur.

Ajo ka marrë pozë provokuese duke mbajtur gjoksin me duar dhe e ulur në një kënd ajo poshtë kishe veshur një palë të brendshme të cilat shumë pak i vërehen se i mbanë në trup.

Kjo nuk është hera e parë që Bleona shfaqet në të tilla imazhesh, të shpeshta janë bërë fotografitë e tilla nga këngëtarja.

Comments

comments