FOTO/ Bihter rikthehet në ekranin shqiptar, ja ku do ta shihni së shpejti

Beren Saat do të rikthehet së shpejti në ekranin e Tv Klan. “Hakmarrje” është seriali i ri që ka protagoniste aktoren e njohur për rolin e Bihterit në serialin “Dashuri e ndaluar”.

Një nga serialet më të suksesshme që janë transmetuar në Turqi, duke filluar nga 30 marsi do të fillojë transmetimin edhe në Tv Klan. Aktorja e famshme dhe më e paguar në Turqi, protagoniste në serialin e famshëm “Dashuri e Ndaluar”, do të risjellë një dramë të re në serialin Intikam (Hakmarrje), versioni truk i serialit HIT “Revenge”, nga gjiganti amerikan “Walt Dinsey”.

 

bihler2

Comments

comments