FOTO/ Kjo femër po shkakton ‘tërmet’ me format bombastike të saj që ju lënë gojëhapur

Modelja e njohur, Eva Padlock është njëra ndër femrat më të bukura në botë.

Ajo njihet për linjat e saj bombastike trupore, me të cilat magjeps të gjithë meshkujt e botës dhe jo vetëm.

Së fundmi Eva ka bërë të ditur se është duke udhëtuar për në Greqi. Që nga aeroporti ajo ka filluar të provokojë keq me gjoksin e saj, të cilin e ka zbuluar, duke treguar se nuk ka veshur as sutjena.

Image

Comments

comments