FOTO/ Mamaja e Marinës godet sërish, ja çfarë i thotë vajzës së saj dhe Getoarit pas dasmës!

0
4

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar.

Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën, ku shkruan:

“Vlerat shpirterore marrin kuptimin ne kete moment kulminant kurorezimi! U trashegofshi Yjet e mi !Faleminderit , ndihem e mallengjyer,e lumtur ,sa dhe dashuria juaj!”, – shkruan Maria në rrjete sociale.

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u lidhën në martesë mbrëmjen e 10 shtatorit në një ceremoni luksoze në Gjirin e Lalzit.

Image

Comments

comments