FOTO/ Provokon Lori Hoxha, nxjerr shalët dhe gjoksin

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha këtë herë ka zgjedhur të mahnisë ndjekësit e saj me foto provokuese.

Ajo ka publikuar foto e veshur me një fustan të shkurtër mjaft sensual, përmes të cilit ka ekspozuar këmbët e saj.

Edhe këtë herë duket se Lori ka goditur në shenjë sa i përket veshjes.

Image

Lexo edhe

Comments

comments