FOTO/ Young Boys-Skënderbeu, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

Skënderbeu po zhvillon në transfertë me Young Boys ndeshjen e fundit në Grupin B të Europa League, shkruan SYRI.net.

Pjesa e parë mbyllet pa gola, ku pak më tepër kërkuese ishte skuadra zvicerane.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e 45 minutave të para. /Syri/

Comments

comments