Françeska Jaçe e ‘kallë’ rrjetin me këtë fotografi (FOTO)

0

Françeska Jaçe u bë e njohur nga emisioni “Big Brother Albania”, ku arriti të ishte në mesin e pesë finalistëve.

Ajo aty krijoi dhe një romancë dashurie me modelin Ermal Merdani, lidhje kjo që sapo dolën nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, përfundoi.

Bjondja bukuroshe vazhdon të jetë cak i medieve rozë.

Çdo fotografi e saj e publikuar në rrjetet sociale komentohet shumë, pasi ajo në një mënyrë apo tjetër ekspozon linjat e saj trupore e që janë perfekte.

Këto ditë ajo ka udhëtuar drejt Domenikës Republike ku nga atje po publikon foto e video të ndryshme.

Në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram ajo shfaqet tejet joshëse në plazh. /Sovrani/

Book your vacation only with @jace.travel 🐬

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on