Geti tregon se është ‘bishë’, ja ku tenton ta kafshojë Marinën

0

Janë bashkë në pushim.

Por, prezantuesja Marina Vjollca sonte ka publikuar një imazh shumë interesant me Getoar Selimin në Instagram.

Ata shihen se janë veshur me rroba skijimi dhe pas Marinës qëndronte Getoari, i cili dukej sikur do ta kafshonte gruan e tij në kokë.

Edhe kjo foto ka një shkrim, ku Marina bashkëshortin e saj e quan bishë! /Tetova Sot/

Me bishen time @ghettogeasy ❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on