Gjendet një makinë e djegur në Lushnjë, dyshohet se u përdor në vrasjen e dyfishtë

Një automjet i djegur është gjeturnë rrugën Lushnje – Berat.

Makina e gjetur në vendin e quajtur “Ccukas i Vjetër” dhe dyshohet se është përdorur prej autorëve të vrasjes së dyfishtë në Lushnje.

Nga atentati mbetën të vratë dy persona, njëri Zamir Latifi dhe një tjetër i pa identifikuar ende, të dy të folur si miq të Aldo Bares. Po ashtu i plagosur ka mbetur edhe Xhuljo Shkurti nipi i kapos të Bandës së Lushnjës Aldo Bare./albeu.com/

Comments

comments