Godet gazetari tetovar: S’ka rëndësi se a fiton Taravari, Bejta.., drunjtë si kam blerë akoma! (FOTO)

0
5

Gazetari Urim Saliu ka ironizuar me fushatën zgjedhore dhe debatet se kush fiton zgjedhjet.

“A fiton Taravari,Bejta,Visar Ganiu apo tjere,kjo pak rëndësi ka për mua.Drunjtë e dimrit nuk i kam blerë akoma…”, ka shkruar ai në profilin e tij në facebook.

Saliu së fundi ka pasur qasje dhe analiza interesante për zgjedhjet e 15 tetorit, duke thumbuar politikanët dhe kandidatët në këtë garë. (INA)

*Kjo rubrikë është thashetheme…

Comments

comments