Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më seksi e planetit (Foto)

Nëse deri më sot keni menduar se është Irina Shayk rusja më e bukur e planetit, e keni totalisht gabim. Pasi të shihni fotot e kësaj modeleje atëherë do të ndryshoni menjëherë mendje.34-vjeçarja Vera Brezhneva, është cilësuar si femra më e bukur e planetit sipas revistës ruse ‘Maxim’, duke lënë pas emra të njohur të modës si Anastasia Kvitko dhe modele te tjera te njohura si Irina Shayk…13

Comments

comments