Hekurani ft Agimi & Fisniket publikojnë ‘Kënga ime’ (Video)

Hekuran Krasniqi dhe Agim Gërguri kanë mbledhur forcat që të sjellin edhe një duet tjetër.

Ky projekt mban titullin ‘Kënga ime’ dhe është kompletuar me videoklip të xhiruar nga Bug Production.

Kujtojmë se dyshja së bashku me Fisnikët sollën këngën ‘Ajo më mbyti’ që u pëlqye dhe mori shumë klikime.

Comments

comments