Homoseksualiteti ekziston edhe tek kafshët, ja çfarë bëjnë këta dy luanë meshkuj

Ditëve të fundit, tema më e përfolur ka qenë komuniteti LGBTI dhe homoseksualiteti.

Por, një dukuri shumë e përfolur si kjo nuk është e pranishme vetëm tek njerëzit, por siç duket edhe tek kafshët, transmeton lajmi.net

Në videon e mëposhtme, mund të shihni se homoseksualiteti ekziston edhe tek luanët por edhe tek kafshë të tjera./Lajmi.net/ 

 

Comments

comments