Ibraimi dhe Hasani luajnë ping pong futbolli, ja kush fitoi (VIDEO)

Ferhan Hasani dhe Marjan Radeski i janë bashkuar skuadrës së Shkëndijës në përgatitje për derbin e madh kundër Vardarit të shtunën, në Shkup. Në dhomat e zhveshjes Ferhan Hasani dhe Besart Ibraimi kanë luajtur një lojë ping pongu në futboll, që tregon atmosferën e bukur para derbit të madh./Reshat Ibrahimi/Lajm

Shikojeni se kush ka fituar:

 

Comments

comments