Icardi dhe Gomez ftohen nga Argjentina

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi dhe sulmuesi i Atalantas, Alejandro Gomez, janë thirrur nga Argjentina për ndeshjen dy ndeshjet e ardhshme.

Icardi ka bërë vetëm një paraqitje për Argjentinën pavarësisht performancave të tij impresive te Interi, transmeton portali arbresh.info.

Brazili dhe Singapori janë dy rivalët e ardhshëm të Argjentinës./arbresh.info.

Skuadra e plotë e Argjentinës: Romero (Manchester United), Guzman (Tigres), Rulli (Real Sociedad); Mascherano (Barcelona), Mammana (Lyon), Mercado (Sevilla), Otamendi (Manchester City); Salvio (Benfica), Biglia (Lazio), Banega (Inter), Lanzini (West Ham United), Paredes (Roma), Guido Rodriguez (Defensa y Justicia); Messi (Barcelona), Higuain (Juventus), Correa (Sevilla), Gomez (Atalanta), Icardi (Inter), Di Maria (Paris Saint-Germain), Dybala (Juventus)

 

 

 

 

 

Comments

comments