Iniesta trondit Barcelonën (FOTO)

Eliminimi në Ligën e Kampionëve nga Juventusit ka bërë që Andres Iniesta të mendoj largimin nga Barcelona, shkruan Diario Gol, përcjell Express.

Mesfushori spanjoll ka kontratë me Barcelonën deri në verën e vitit 2018. Dhe sipas Diario Gol, Iniesta është këshilluar nga këshilltarët që vitin 2018 të largohet nga Cmap Nou.

Para ndeshjes me Juventusin, Iniesta kishte paralajmëruar se në fund të sezonit do të bisedoj me zyrtarët e klubit për vazhdimin e kontratës.

Por, si duket pas eliminimit nga Liga e Kampionëve gjërat kanë ndryshuar.

 

 

 

 

 

Comments

comments