Ja çfarë po bën Menduh Thaçi?! (FOTO)

0
1982

Kryetari i dorëhequr i PDSH-së, Menduh Thaçi kohën e lirë po e kalon me familjen e tij dhe aktivitete të tjera me takime zyrtare, bëjnë të ditur nga PDSH.

Thaçi edhe ndërrimin e motmoteve e ka kaluar pranë gjirit familjar, por edhe takimet me miqtë e tij.

Pas dorëheqjes së tij nga kreu i PDSH-së, shumica e anëtarësisë janë shprehur hapur kundër saj, duke paralajmëruar se nuk do të përkrahin vendimin e tij për dorëheqje. (INA)

Comments

comments