Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

0
5

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit.
E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën, shkruan lajmi.net

Sipas burimeve të emisionit, ata kanë disa muaj që janë në lidhje.

Se a është kjo gjë e vërtetë, presim të shohim.

 

Comments

comments