Ja kush është kandidati i Aleancës që do të përballet në Shkup (FOTO)

0
5

Naim Bajrami, kandidati i Aleancës për Shqiptarët është shqiptari i vetëm që do tu bëjë ballë Shilegovit dhe Trajanovskit për kreun e komunës së Shkupit

I lindur në Shkup, vend ku jeton dhe vepron. Me profesion jurist, Naim Bajrami nga sonte është pozicionuar kandidat i partisë së Ziadin Selës për kreun e komunës së Shkupit.

Ka mbaruar studimet në fakultetin juridik, dega shkencat politike në ‘Justiniani i I-rë’ në Shkup ndërkohë që vijon studimet master në degën marrdhënie ndërkombëtare dhe diplomaci.

Bajrami në këtë garë do u bëj ballë Petre Shilegovit nga LSDM dhe Koce Trajanovskit nga VMRO.217

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-maqedonia/shqiptari-qe-do-i-bej-balle-shilegovit-dhe-trajanovskit-per-kreun-e-shkupit-433994/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Comments

comments