Ja kush po e “siguron” Era Istrefin (Foto)

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, e cila ka krijuar imazhin e saj muzikor në mbarë botën, çdo ditë e më shumë po duket më e bukur.

Era në një foto të postuar në rrjetet sociale, duket shumë “happy”, ndërsa ka sjellë edhe një shishe kozmetike për dizajnimin e thonjve, për të cilën shkruan se është “shishja për siguri profesionale”.

Era edhe pse e lindur dhe e rritur në Kosovë, ka depërtuar fuqishëm në skenën e muzikës botërore, duke u bërë njëra nga këngëtarët shqiptare më të pëlqyera.

Comments

comments