Ja sa ka kushtuar unaza e fejesës së Adelinës me biznesmenin maqedonas?!

0

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë.

Kjo për faktin pasi që këngëtarja seksi për një kohë shumë të shkurtë u fejua dhe martua me avokatin më të pasur në Maqedoni, Seryzha Markov.
Ndryshe, Adelina gjithmonë është komentuar edhe për jetën e saj të shtrenjtë.

Së fundmi përmes një fotografie mësohet se vlera e unazës së fejesës kushton hiç më pas se 5.360 euro. Një shumë marramendëse nga marka e njohur “Cartier” të Destinee Solitar.

 

Komentet

komentet