Kamerieri që pati fatin t’i prekë të pasmet e Jennifer Lopezit! (Foto)

Këngëtarja Jennifer Lopez, mbrëmë u shfaq si kurrë më parë, dhe kishte të veshur një fustan shumë provokues.

Ajo me këtë pamje të saj realizon edhe disa poza, të cilat ishin fat i madh për kamerierin që ndodhej në restaurantin ku J. Lo. pozonte.

k_1495003554-1720029Teksa J. Lo. realizonte pozat seksi, kamerieri kalon dhe fërkon trupin e tij me të pasmet bombastike të këngëtares!

Comments

comments