Këngëtarja serbe që kishte dashnor “bossin” shqiptar u rrah ngra burri i saj/FOTO

0

Këngëtarja e njohur serbe Natasha Bekvalac është rrahur nga burri i saj Luka Lazukiq, shkruan “Blic”-i serb. Ajo është shtrirë në Qendrën urgjente në Beograd pasi që ka marrë lëndime trupore. Natasha dhe Luka u martuan në shtator të vitit të kaluar me një darsëm në Ibiza.

Bekvalac është e njohur për lidhjet e saj me biznesmenin shqiptar Qazim Osmani.

Qazim Osmani