Kështu ndodhi sulmi në Paris. Kujdes!! (Pamje të rënda)

0
141

Mbrëmë rreth orës 21:00 Parisi ishte cak i sulmit terrorist, përgjegjësinë e të cilit e mori grupi terrorist ISIS. Një polic ka mbetur i vdekur dhe dy persona janë plagosur nga sulmuesi i cili ka shtënë me armë zjarri në bulevardin “Champs-Elysees”.

Jusuf El Osri, thuhet se është idePntiteti i sulmuesit dhe besohet se është nga Belgjika.

Shikoni momentin e sulmit:

Comments

comments