Kështu prodhohet një Mercedes-Benz (VIDEO)

0

Mercedes-Benz është mjaft veturë e pëlqyre në tregun e automjeteve. Benzi njihet për veturat, luksoze që kanë me të vërtetë komoditet si dhe për vetura sportive, shkruan Sovrani.info.

Më poshtë keni videon se si prodhohet një veturë Mercedes-Benz C Class. /Sovrani/

Komentet

komentet