Kështu shfaqet sot Morena Taraku

0

Modelja e njohur kosovare, Morena Taraku shpesh përfolët për jetën e saj luksoze.

Ajo gjithmonë shfaqet me stil dhe shumë sharmante, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë ajo ka befasuar duke u shfaqur e vesha me rroba që ngjajnë me Mickey Mouse.

Edhe këtë herë Morena ka arritur që të tërheqë vëmendjen e adhuruesve, pasi që është dukur e mrekullueshme. /Sovrani/