Kjo modele nuk kursen asgjë (FOTO)

0
4

Modelja, Sara Sampaio ka bërë bujë me paraqitjen e saj në Javën e Modës në New York.

Bukuroshja e Victoria’s Secret ka mahnitur të gjithë teksa veshja e saj ishte transparente dhe pa sytjena – shkruan Daily Mail.

26 vjeçarja portugeze duket se arriti të fitoj vëmendjen e të gjithëve, pikërisht duke ekspozuar më shumë se ç’duhet pjesët e trupit të saj.

sara-sampaio-1072117_1505170301-2342772

Comments

comments