Kryeministri me bashkëshorten vishen njësoj, kaq bukur nuk i kemi parë asnjëherë

0

Janë çifti më i përfolur i jetës publike.

 Anita dhe Ramush Haradinaj, ani pse të dy të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjithmonë gjejnë kohë për njëri tjetrin,përcjell ORAvip.

Si kryeministër, Ramushi është shumë i përkushtuar punës,por asnjëherë nuk e ka lënë anash familjen.

Njëjtë vepron edhe e zonja e shtëpisë, Anita.

Përkundër angazhimeve të saj në profesionin si moderatore dhe në punët e shtëpisë, ajo gjen kohë të i përkushtohet burrit të saj e ta bëj atë sa më të lumtur.. Të veshur dy njësoj, ata duken shumë bukur krah njëri-tjetrit. /Express/