Kur Donald Trump-it nuk i japin dorën(VIDEO)

0
13

Një tjetër mungesë dhënie dore për Donald Trump. Këtë herë është Zonja e Parë polake, Agata Kornhauser-Duda.

Agata ka irituar shefin e Shtëpisë së Bardhë . Teksa çiftet presidenciale janë takuar në Varshavë, ajo ka injoruar dorën e Trump dhe ka përshëndetur para tij të shoqen, Melania, duke e lënë me një shije të hidhur Donald. Megjithatë dora nuk mungoi më pas.

Comments

comments