Lëshohen në tobogan, por ja çfarë iu ndodh vajzave (VIDEO)

Në një park lojërash në Meksikë, dy vizitore kishin ngecur në mes të një tobogani dhe nuk mund të rrëshqisnin më poshtë.
Por, ato u goditën keq kur u përplas në to një tjetër, që po lëvizte me shpejtësi të lartë, transmeton Telegrafi.

Nuk bëhet e ditur nëse ato kanë pësuar ndonjë lëndim serioz, apo çfarë gjendje kanë pas këtij rasti.

Comments

comments