Liga e Kampionëve vazhdon sonte me këto super-ndeshje

0
5

Pas ndeshjeve të mbrëmshme ku nuk munguan golat, spektakli dhe gjithçka tjetër, Liga e Kampionëve vazhdon sot me duele të tjera interesante që vijnë nga grupet E,F,G dhe H, shkruan Sovrani.info.

Ndeshet që duhet veçuar janë:

Liverpool – Sevilla

Feynoord – Manchester City

Real Madrid – APOEL Nicosia dhe

Tottenham – Borussia Dortmund.

Të gjitha ndeshjet startojnë nga ora 20:45. /Sovrani.info/

Comments

comments