Lindita Halimi publikon këngën e re në gjuhën angleze (VIDEO)

0
5

Lindita Halimi ka publikuar projektin e ri muzikor.“Rock Whine”, titullohet kënga e re që e ka shoqëruar me videoklip, i cili është xhiruar në Shtetet e Bashkuara.Ajo ka bashkëpunuar me producentët ndërkombëtar dhe me këtë synon tregun botëror, transmeton Telegrafi.Këngëtarja shihet tejet seksi duke ekspozuar trupin në plazhet fantastike të Miamit ndërsa është realizuar në gjuhën angleze.Ndryshe, këngëtarja këtë vit përfaqësoi Shqipërinë në festivalin evropian të muzikës, Eurovision.

Comments

comments