Luten të gjejë një burrë të mirë…Mbesa e Marinës publikon mesazhet ‘pikante’

Mbesa e moderatoreve sexy ka  festuar ditëlindjen.

Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret  Marina dhe Luana Vjollca,  ka festuar ditëlindjen dhe mesazhet që ka marrë ika bërë publike. Ndër më të veçantat kanë qenë ato të Marinës dhe Getoarit që e kanë bërë të qeshë pa fund.

‘Jeta ime e bukur gëzuar ditëlindjen. Të pafsha lart e më lart shpirt. Tu plotësofshin gjithë dëshirat dhe me një burrë. Të dua nuc”. I ka shkruar Marina.

Nuk vonoi shume dhe Jori ka publikuar dhe mesazhin që i ka dërguar bashkëshorti i Marinës, reperi Getoar Selimi.

‘Urime langaraqe edhe 100 të lumtura e gjetsh një burrë të mirë.”.  i ka shkruar ai. Me sa duket çifti e ka me merak që Jori të gjejë një burrë dhe jo do si do. /Gazeta Express/

Comments

comments

SHPERNDAJ
Artikulli i meparshemTeuta flet me vetveten në pasqyrë