Mercedes e rrit dozën e luksit në Maybach S-Class 2019

0

Mercedes është duke e bërë edhe më luksoz modelin e ri Maybach S-Class.

Kjo makinë e cila do të debutojë në ‘Geneva Motor Show’ muajin e ardhshëm, ka një grilë të ristilizuar, rrota të reja prej 20-inc dhe trajtime shtesë brenda.

2019 Mercedes-Maybach Sedan (Euro spec)

Konsumatorët mund të zgjedhin kombinime të reja ngjyrash brenda, si: armagnac kafe me të zezë apo savan beige me të zezë.

2019 Mercedes-Maybach Sedan (Euro spec)

Një sërë zgjedhjesh të qepura janë gjithashtu në ofertë, si: ngjyrë ari, metalike dhe tone platini, së bashku me një paketë të re trim të Designo Magnolia.

2019 Mercedes-Maybach Sedan (Euro spec)

Daimler raporton se ka dorëzuar tashmë mbi 25,000 modele Maybach S-Class në mbarë botën që nga fillimi i tyre tre vjet më parë. Vitin e kaluar, një në cdo dhjetë modele S-Class u porositën me specifika të Maybach. /Monitor/

2019 Mercedes-Maybach Sedan (Euro spec)
2019 Mercedes-Maybach Sedan (Euro spec)