Milenko fyen Selmanin, përmend Asanin/FOTO

0

Ofendimet dhe kërcënimet që i janë bërë kryetarit të SHGM-së, njëherit udhëhqes i emisionit “Pa teklif” në Almakos, Naser Selmanit nga ana e Beqir Asanit funksionar i BDI-së, përkrahje ka gjetur tek antishqiptari i njohur si i afëert me politikat e VMRO-DPMNE-së, Milenko Nedellkovski.

Madje Nedellkovski ka përdorur gjuhë të urrejtjes ndaj Selmanit.

Ja postimi i tij në rrjetin social të Facebook-ut: