Mourinho me transferim të papritur te United

0

Klubi anglez i Manchester United po monitoron talentin e skuadër portugeze, Benifcas, Umaro Embalo.

“Djajtë e Kuq” mund të humbasin talentin portugez pasi në garën për të është edhe skuadra gjermane, RB Leipzig dhe thuhet se është pranë marrëveshjes me 16-vjeçarin.

Drejtuesit e United e kanë mbajtur nën-vëzhgim atë, me Barcelonën dhe Real Madrid gjithashtu thuhet se po e monitorojnë lojtarin.

Të shohim se ku do të transferohet ky talen që ka një të ardhme të ndritur përpara.

Image result for umaro embalo

Komentet

komentet