Ndodh edhe kjo, dy të rinj vdesin duke kryer marrëdhënie seksuale (FOTO)

0
13

Një çift 22-vjeçarësh nga Rusia kanë humbur jetën tragjikisht pasi makina e tyre ka rënë në një liqen.

Mësohet se ata kanë qenë duke kryer marrëdhënie seksuale në sediljen e pasme të makinës, por për fat të keq e kishin lënë në marsh neutral dhe gjatë lëvizjeve, ajo është spostuar drejt liqenit që kishin përballë.Sipas burimeve të policisë, të rinjtë janë gjetur te

pajetë brenda automjetit disa orë pas ngjarjes.

Comments

comments