Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare (FOTO)

0

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është shumë e lidhur me familjen e saj dhe këtë e potencon në shumë paraqitje televizive.

Së fundi, në llogarinë e nënës së saj në “Instagram” është publikuar një fotografi ku shohim Gentën së bashku me nënën. Ajo duket shumë e re sikur të ishte motra e këngëtares së njohur.

Të tilla kanë qenë edhe komentet e fansave për nënën ndonëse edhe Genta dukej shumë bukur në këto imazhe. /Aktuale.mk/

Komentet

komentet