Neymar në PSG, Di Maria në Barcelonë?

Neymar është një hap afër largimit nga Barcelona dhe kalimit te PSG, shkruan indeksonline.

Ylli brazilian pritet që në ditët e ardhshme të kompletoj transferin në Francë për një shumë rekord.

Mirëpo Barcelona pritet të kundërpërgjigjet duke i rrëmbyer Di Marian, pasi me kalimin e Neymar pozicioni i tij mbetet në dyshim.

Sipas Mundo Deportivo, Barca do të bëj një ofertë në drejtim të argjentinasit. /IndeksOnline/

Comments

comments