Nuk mund ta besoni se çka i ka ndodhur referit të ndeshjes Real Madrid-Juventus!

0

Gjyqtari Michael Oliver, është befasuar nga mesazhet e mbështetjes që ka marrë nga top lojtarët, menaxherët dhe gjyqtarët në Angli – para rikthimit të tij në Premierligë.

Pas kontroversisë së shkaktuar në Ligën e Kampionëve në ndeshjen në mes të Real Madridit e Juventusit – ku Oliver akordoi penallti në të mirë të Realit në sekondat e fundit – ai sonte do të rikthehet në aksion në Premierligë. /Lajm/