“Paç fatin e atyre që u mbytën në Vlorë”, ja si i përgjigjet Rama qytetarit (FOTO)

0
4

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një status në ‘Facebook’ ku sqaron shkrimet e disa mediave greke se ai po kalon pushimet në Parga së bashku me bashkëshorten.

Por ndjekësit e kanë shfrytëzuar si mundësi për të komentuar dhe shprehur pakënaqësitë e tyre.

Një qytetar shprehet mjaft i indinjuar për mungesën e rojeve në plazhet e vendit, duke i shkruar Ramës të ketë edhe ai fatin e atyre që u mbytën dje në Vlorë./360grade.al/

Comments

comments