PDSH me këto kandidatë do të garojë në Tetovë për zgjedhjet lokale?!

0
1468

Deputeti Bardhyl Dauti dhe Luan Tresi janë dy kandidaturat e mundshme që do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme lokale në komunën e Tetovës. Burime partiake nuk konfirmuan zyrtarisht këto dy kandidatura, por duke pohuar se ato janë në mesin e të përzgjedhurve në garën për të konkurruar për të parin e Tetovës.

Në këtë rajon PDSH vazhdon të ketë vota, duke parë rezultatin e zgjedhjeve të fundit, por që kishte rënie të madhe. (INA)

Comments

comments