Përforcimi i Barcelonës arrin në Spanjë (Video)

0
2

Nelson Semedo, mbrojtësi i djathtë i Portugalisë, gjendet në Barcelonë. Tashmë ish anëtari i Benficas do t’i nënshtrohet testeve mjekësore dhe më pas do të nënshkruaj kontratë me Barcelonën, shkruan Express.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit

Comments

comments