Po vjen hiti i radhës nga Shkurte Gashi dhe Flori (Foto)

Këngëtarja Shkurte Gashi ka paralajmëruar projektin e radhës në bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Duket se suksesi i këngës së fundit “Tu luta” e ka shtyrë dyshen të punojnë edhe një projekt të përbashkët, shkruan lajmi.net.

Permes profilit të saj në Instagram, Shkurta ka bërë të ditur se së shpejti do të sjell këngën e re për të cilën ka punuar përsëri me Florin.

Projekti i tyre  “Tu luta” është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë mbi 15 milionë klikime. /Lajmi.net/

Comments

comments