Pos Encës, edhe Genta Ismajli shton peshë

0

Genta ismajli është një prej artisteve që me sukses ka arritur të qëndrojë në majen e skenës muzikore shqiptare.

Ashtu si ndodh edhe me këngëtaret tjera edhe me Gentën stina e dimrit ka qenë mjaft e komplikuar.

E vlerësuar shpesh si një prej femrave seksi, Genta gjithnjë tërhoqi vëmendjen.

Së fundmi Genta në disa foto të publikuara nga inTV është shfaqur me mjaft kologramë.

Enca dhe Genta gjithnjë kanë tërhequr vëmendjen për paraqitjet e tyre provokative.

Tash duket se ato kanë shtuar në peshë dhe në rrjetet sociale kanë bërë bujë fotot ku ato duken më të shëndosha.

Enca dhe Genta po ashtu lansuan projektet e tyre së fundmi mjaft të suksesshme. /Infokusi/