Preshevari, sozia i diktatorit Bashar Al Asad! (FOTO)

0

Në kohën kur SHBA dhe aleatët po luftojnë kundër presidentit të Sirisë Bashar Al Asad  dhe regjimit të tij,  në rrjetet sociale po qarkullon një foto e Ernest Zymberit, i njohur më mirë si Preshevari i serialit O sa mirë, njofton agjencia e lajmeve INA.

Një pjesë e madhe e përdoruesve të rrjeteve sociale kanë komentuar se preshevari mund të bëhet shumë lehtë sozia e diktatorit Al Asad.

Kjo detyrë mund të bartë rreziqe të mëdha, por edhe beneficione të shumta nga udhëheqësi i Sirisë, i cili jeton i zhytur në luks të thellë, derisa populli i tij vuan për kafshatën e gojës. (INA)