“Primadonna” vjen nga Ardian Bujupi

0

Këngëtari Ardian Bujupi ka lansuar këngën e re.

Fjala është për projektin ‘Primadonna’ që tashmë ka marrë ‘dritën e gjelbër’ në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net

Kënga është shkruar nga vet këngëtari dhe Dominik Lange kurse producimi është bërë nga Jordan Cormier.

‘Primadonna’ është finalizuar edhe me klip./Lajmi.net/