Pse i humbi Getit buzëqeshja në natën e martesës? (FOTO)

0
3

Martesa paraqet aktin më të rëndësishëm në jetën e secilit. Ky është një hap serioz dhe i madh, të cilin mbrëmë e ka hedhur edhe reperi dhe i pari i “Babastar”, Getoar Selimi

Si për Getin ashtu edhe për Marinen, kjo është martesa e parë dhe dasma e mbrëmshme po përshkruhet si mbresëlënëse dhe tejet pozitive, pasi u kurorëzua një çift që vërtet e duan njëri tjetrin.

Ishte revista “Kosovarja” që për herë të parë raportoj për lidhjen e çifti, duke e zbuluar portretin e Marinës në xhamin e syzeve të Getit dhe sot ja ku jemi, duke folur për kurorëzimin e dashurisë së tyre.

Por, mbrëmë Geti nuk qeshi asnjëherë.

Në asnjë foto nuk u pa i qeshur. Ishte Marina ajo që dukej më e lumtur se kurrë, derisa Geti kishte hijen e një burri të rëndë.

buzeqeshja-1_1505167557-3912618 buzeqeshja-2_1505167557-2395582 buzeqeshja-3_1505167558-1000066 buzeqeshja-4_1505167558-5874551

Comments

comments