Publikohet “bombë” e re: Ja biseda e “pistë” e deputetes bukuroshe shqiptare! (Video)

0

CNA.al ka publikuar një bisedë mes deputetëve të PD-së se Lulzim Bashës, Grida Duma dhe Ervin Salianji. Biseda është nxjerrë në bazë të shkëmbimit të mesazheve mes tyre përmes telefonit, e që është incizuar me kamera në Parlament.

Në videon më poshtë mund të përcillni bisedën e plotë mes tyre: